24% zniżki na pakiet higienizacji
Dbamy o piękne uśmiechy naszych Pacjentów, dlatego na profesjonalny zabieg higienizacji przygotowaliśmy atrakcyjny rabat.

Przez cały październik nasi obecni i byli Pacjenci (korzystający z usług centrum stomatologicznego przy placu Szczepańskim 3 w latach 2011-2016) za kompleksową higienizację zapłacą 190 zł (zamiast 250 zł).

Zabieg jest wykonywany przez dyplomowaną higienistkę Barbarę Szeląg. Aby skorzystać z naszej zniżki należy podczas rezerwacji terminu wizyty podać hasło: „RABAT NA HIGIENIZACJĘ”.

Na profesjonalną higienizację w Scandinavian Clinic składają się:

  • scaling – usuwanie z powierzchni zębów kamienia powstałego na skutek nagromadzenia się resztek pokarmowych i bakterii,
  • piaskowanie – usuwanie przebarwień, osadu i drobin kamienia nazębnego (pozostałego po scalingu) z powierzchni zębów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem preparowanego piasku,
  • fluoryzacja – pokrywanie szkliwa zębów lakierem z fluorem za pomocą specjalnych pędzelków lub w formie pianki. Lakier pozostawiony na zębach stopniowo uwalnia jony fluorkowe. Zabieg przeciwdziała próchnicy i wzmacnia szkliwo zęba, dzięki czemu zęby stają się bardziej odporne na działanie kwasów i bakterii.

Informacje na temat rabatów dostępne są w recepcji Scandinavian Clinic. Promocja trwa do 31 października 2018 roku.

Kliknij i umów się na wizytę >>>

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.