Bezpłatne konsultacje implantologiczne
w listopadzie
W listopadzie w Scandinavian Clinic odbywają się bezpłatne konsultacje implantologiczne. Pacjentów przyjmuje specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej lek. med. lek. dent. Adam Balczyński.

Zastanawiasz się nad wszczepieniem implantu zębowego? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat samego zabiegu i jego kosztów? Nie masz pewności, czy to zabieg dla Ciebie? Skorzystaj z bezpłatnej wizyty konsultacyjnej w Scandinavian Clinic.

Nasz lekarz dokona oceny możliwości wszczepienia implantu, przestawi proponowane rozwiązania oraz poinformuje o przewidywanym koszcie leczenia. Podczas konsultacji dowiesz się również, jakie implanty wybrać, jak przebiega zabieg i okres rekonwalescencji.

W czasie wizyty konsultacyjnej lekarz specjalista:

  • przeprowadzi wywiad medyczny i omówi Twoje potrzeby;
  • przedstawi informacje dotyczące leczenia implantologicznego;
  • dokona wstępnej oceny stanu uzębienia i kwalifikacji do dalszego leczenia implantologicznego;
  • jeżeli to konieczne, zleci diagnostykę RTG (tomografia 3D w cenie bezpłatnej konsultacji implantologicznej);
  • zaproponuje optymalne rozwiązania implantologiczne i poinformuje o przewidywanym koszcie leczenia;
  • wyjaśni wszelkie wątpliwości i odpowie na pytania.
"

Konsultacja implantologiczna przeznaczona jest dla osób posiadających pojedyncze braki w uzębieniu, braki całkowite zębów, a także dla Pacjentów, którzy dopiero będą mieli usunięty ząb.

"

Konsultacje przeprowadzi lek. med. lek dent. Adam Balczyński, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Aby wziąć udział w akcji i skorzystać z rabatów, należy podczas rezerwacji terminu wizyty podać hasło: „BEZPŁATNE KONSULTACJE”.

Bezpłatne konsultacje implantologiczne odbywają się przez cały listopad w miarę wolnych miejsc (obowiązują zapisy). Informacje na temat promocji dostępne są w recepcji Scandinavian Clinic. Akcja trwa do 30 listopada 2019 roku.

Aby umówić się na wizytę zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

 

Konsultacja jest całkowicie niezobowiązująca. Przyjdź na bezpłatną konsultację implantologiczną – razem znajdziemy Twój powód do uśmiechu!

* Bezpłatne konsultacje nie obejmują usuwania zębów, dalszego leczenia implantologicznego oraz przekazania dokumentacji medycznej lub diagnostyki RTG w formie elektronicznej lub na nośnikach.

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
Polecane

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]