Bezpłatne konsultacje implantologiczne

W maju w Scandinavian Clinic odbywają się bezpłatne konsultacje implantologiczne. Pacjentów przyjmuje specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej lek. med. lek. dent. Adam Balczyński.

Zastanawiasz się nad wszczepieniem implantu zębowego? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu? Skorzystaj z bezpłatnej wizyty konsultacyjnej w Scandinavian Clinic. Nasz lekarz dokona oceny możliwości wszczepienia implantu, przestawi proponowane rozwiązania oraz poinformuje o przewidywanym koszcie leczenia.

Bezpłatna konsultacja implantologiczna składa się z:

  • wywiadu medycznego oraz przedstawienia przez stomatologa ogólnych informacji dotyczących leczenia implantologicznego,
  • diagnostyki CBCT lub RTG wskazanej przez dentystę podczas konsultacji,
  • wstępnej oceny stanu uzębienia Pacjenta i kwalifikacji do dalszego leczenia implantologicznego.

Konsultacje przeprowadzi lek. med. lek dent. Adam Balczyński, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Aby wziąć udział w akcji i skorzystać z rabatu należy podczas rezerwacji terminu wizyty podać hasło: „BEZPŁATNE KONSULTACJE”.

Bezpłatne konsultacje implantologiczne odbywają się dwa razy w tygodniu: w każdą środę i czwartek od godziny 9.00 do 20.00 (obowiązują zapisy). Informacje na temat promocji dostępne są w recepcji Scandinavian Clinic. Akcja trwa do 31 maja 2019 roku.

Konsultacja jest całkowicie niezobowiązująca. Przyjdź na bezpłatną konsultację implantologiczną i sprawdź, co możesz zrobić dla swojego uśmiechu!

Kliknij i umów się na wizytę  >>>

 

* Bezpłatne konsultacje nie obejmują usuwania zębów, dalszego leczenia implantologicznego oraz dokumentacji medycznej nagranej na nośniki danych (płyty CD).

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
Polecane

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]