Bezpłatny przegląd zębów w Scandinavian Clinic

Scandinavian Clinic zaprasza na BEZPŁATNY przegląd zębów. Dorośli na kontrolę stomatologiczną powinni zgłaszać się raz na pół roku, dzieci - ze względu na ciągły rozwój, raz na trzy miesiące.

Do wizyty kontrolnej nie trzeba się przygotowywać. Lekarz najpierw przeprowadzi wywiad, a następnie obejrzy zęby, istniejące wypełnienia i poszuka ewentualnych ubytków. Dentysta podczas kontroli opowie o właściwej higienie jamy ustnej oraz poleci odpowiednie preparaty czy zabiegi, które pozwolą zachować piękny i zdrowy uśmiech.

Regularne wizyty u dentysty zapobiegają rozwojowi próchnicy i pomagają unikać bólu związanego z leczeniem zębów.

Kliknij i umów się na bezpłatny przegląd zębów >>>

Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.