Dzień Kobiet w Scandinavian Clinic
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet! W Scandinavian Clinic świętujemy nie jeden dzień, ale cały tydzień. Zapisz się na wizytę i wykonaj profesjonalną higienizację między 8 a 15 marca, a otrzymasz 30% zniżki na zabieg.

Na profesjonalny pakiet higienizacji składają się:

  • scaling – usuwanie z powierzchni zębów kamienia powstałego na skutek nagromadzenia się resztek pokarmowych, bakterii oraz zwapniałej płytki nazębnej.
  • piaskowanie – usuwanie przebarwień, osadu i drobin kamienia nazębnego (pozostałego po scalingu) z powierzchni zębów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem preparowanego piasku. Drobinki bezpiecznie oczyszczają i wygładzają szkliwo zębów.
  • fluoryzacja – pokrywanie szkliwa zębów lakierem z fluorem preparatem w formie pianki. Lakier pozostawiony na zębach stopniowo uwalnia jony fluorkowe. Zabieg przeciwdziała próchnicy i wzmacnia szkliwo zęba, dzięki czemu zęby stają się bardziej odporne na działanie kwasów i bakterii.

Zabieg profesjonalnej higienizacji jest bezbolesny, a wykonany profesjonalnie - całkowicie bezpieczny. Wszystkie Panie, które umówią się na wizytę i wykonają zabieg podczas trwania akcji, za pełny pakiet profilaktyki zapłacą 175 zł zamiast 250 zł.

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

Wszystkim Paniom życzymy wielu #powodówdouśmiechu!

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]