Implantologiczny sierpień
Bezpłatne konsultacje implantologiczne
W sierpniu w Scandinavian Clinic odbywają się bezpłatne konsultacje implantologiczne. Pacjentów przyjmuje specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej lek. med. lek. dent. Adam Balczyński.

Zastanawiasz się nad wszczepieniem implantu zębowego? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat samego zabiegu i jego kosztów? Nie masz pewności, czy to zabieg dla Ciebie? Skorzystaj z bezpłatnej wizyty konsultacyjnej w Scandinavian Clinic.

Nasz lekarz dokona oceny możliwości wszczepienia implantu, przestawi proponowane rozwiązania oraz poinformuje o przewidywanym koszcie leczenia. Podczas konsultacji dowiesz się również, jakie implanty wybrać, jak przebiega zabieg i okres rekonwalescencji.

W czasie wizyty konsultacyjnej lekarz specjalista:

  • przeprowadzi wywiad medyczny i omówi Twoje potrzeby;
  • przedstawi informacje dotyczące leczenia implantologicznego;
  • dokona wstępnej oceny stanu uzębienia i kwalifikacji do dalszego leczenia implantologicznego;
  • jeżeli to konieczne, zleci diagnostykę RTG;
  • zaproponuje optymalne rozwiązania implantologiczne i poinformuje o przewidywanym koszcie leczenia;
  • wyjaśni wszelkie wątpliwości i odpowie na pytania.
"

Konsultacja implantologiczna przeznaczona jest dla osób posiadających pojedyncze braki w uzębieniu, braki całkowite zębów, a także dla Pacjentów, którzy dopiero będą mieli usunięty ząb.

"

Konsultacje przeprowadzi lek. med. lek dent. Adam Balczyński, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Aby wziąć udział w akcji i skorzystać z rabatów, należy podczas rezerwacji terminu wizyty podać hasło: „BEZPŁATNE KONSULTACJE”.

Bezpłatne konsultacje implantologiczne odbywają się przez cały sierpień w miarę wolnych miejsc  (obowiązują zapisy).  Informacje na temat promocji dostępne są w recepcji Scandinavian Clinic. Akcja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Aby umówić się na wizytę zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

 

Konsultacja jest całkowicie niezobowiązująca. Przyjdź na bezpłatną konsultację implantologiczną – razem znajdziemy Twój powód do uśmiechu!

* Bezpłatne konsultacje nie obejmują usuwania zębów, dalszego leczenia implantologicznego oraz przekazania dokumentacji medycznej lub diagnostyki RTG w formie elektronicznej lub na nośnikach.

Polecane

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]