Latem olśniewaj śnieżnobiałym uśmiechem!
Wybielanie zębów taniej o 30%
Tylko do końca lipca za zabieg nakładkowego wybielania zębów w Scandinavian Clinic zapłacisz 490 zł zamiast 700 zł! Przegląd zębów przed zabiegiem GRATIS.

W Scandinavian Clinic wybielamy zęby metodą nakładkową. Jest to zabieg w pełni bezpieczny dla szkliwa. W sposób najbardziej efektywny rozjaśnia zęby nawet o kilka tonów, a rezultat zabiegu utrzymuje się nawet do 5 lat!

Na podstawie wycisku pobranego w gabinecie dentystycznym, przygotowujemy indywidualne nakładki na zęby. Wypełnione żelem nakładki należy nosić przez kilka godzin dziennie lub w ciągu nocy. Wszelkie wskazówki dotyczące postępowania po zabiegu wybielania zębów udzielane są przez naszych lekarzy podczas wizyty w gabinecie.

Dowiedz się więcej o wybielaniu zębów metodą nakładkową!

 

Tylko do końca lipca zabieg wybielania zębów z rabatem – 30% + przegląd zębów GRATIS

Aby umówić się na wizytę zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

 

* Prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania ze zniżki podczas zapisu telefonicznego lub osobistego w recepcji Scandinavian Clinic.

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
Polecane
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]