Wyjątkowa kultura, uprzejmość i szacunek. Umiejętność słuchania i zrozumienia dla potrzeb Pacjenta. A przy tym – zaangażowanie, precyzja i troska o najdrobniejszy szczegół wizyty. Standard leczenia i obsługi, jakie oferują skandynawskie kliniki dentystyczne prezentuje poziom, któremu trudno dorównać. Podjęliśmy tę próbę. Zaufanie i lojalność naszych Pacjentów są dowodem na to, że z sukcesem.

"

Tworząc Scandinavian Clinic – specjalistyczną klinikę dentystyczną - wzorowaliśmy się na najwyższych skandynawskich standardach, które stanowią dziś fundament naszej działalności.

"

Dzięki licznym spotkaniom i wizytom u naszych północnych sąsiadów, inspirowani doświadczeniem własnym oraz skandynawskimi korzeniami naszych współpracowników, z powodzeniem przenieśliśmy tutaj również tamtejszą kulturę i model pracy. Taki, który na pierwszym miejscu stawia człowieka – jego potrzeby i oczekiwania. Oparty na nieprzemijającej idei wzajemnego poszanowania i głęboko zakorzenionych wartościach. Przejrzystość działania, równość i uczciwość we współpracy, wysoki poziom zaufania i bezpieczeństwa to filary, które decydują o naszym istnieniu.

Silne przywiązanie do ponadczasowych wartości to wizytówka naszego skandynawskiego pochodzenia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest komfort w czasie zabiegów, a także atmosfera, w jakiej pracujemy.

"

Wiemy, że każdy człowiek to odrębna historia i doświadczenie, którego stajemy się częścią. Za cel stawiamy sobie, by było wyłącznie pozytywne i budziło dobre skojarzenia. Dbamy o to, by relacja z Pacjentem opierała się na dialogu oraz zrozumieniu i akceptacji jego potrzeb.

"

Dlatego dokładamy najwyższych starań, by nie zatracić skandynawskiego ducha, który przyświecał powstaniu naszej kliniki i znajduje odzwierciedlenie w naszym sposobie bycia i pracy. Jasne, przestronne wnętrza stanowią jego kwintesencję - sprzyjają odprężeniu i dają namiastkę skandynawskiej mentalności.

Poznaj nasze standardy

Pierwsza wizyta jest kluczowa z punktu widzenia całego procesu leczenia, dlatego w Scandinavian Clinic przywiązujemy do niej szczególną wagę.

Stosowanie znieczulenia komputerowego sprawia, że zabiegi przeprowadzane w Scandinavian Clinic są nie tylko bezpieczne, ale też bezbolesne i bezstresowe.
Nowoczesny sprzęt dentystyczny umożliwiający w pełni komfortowe przeprowadzanie zabiegów stomatologicznych.
Scandinavian Clinic bierze odpowiedzialność za jakość oferowanych usług i dlatego udziela na nie pełnej gwarancji.
Nasze centrum oferuje swoim Pacjentom możliwość finansowania wszystkich usług za pomocą systemu MediRaty.