Promocja 3 w 1: profesjonalny zabieg higienizacji
zębów ze zniżką -22%
Przedłużamy promocję na higienizację 3 w 1. Do końca lutego zapraszamy naszych Pacjentów na kompleksową higienizację zębów z rabatem -22%!

Higienizacja to profilaktyczny zabieg stomatologiczny, który jest pierwszym krokiem do poprawy zdrowia jamy ustnej. Na profesjonalny pakiet higienizacji w Scandinavian Clinic składają się:

  • scaling – usuwanie z powierzchni zębów kamienia powstałego na skutek nagromadzenia się resztek pokarmowych, bakterii oraz zwapniałej płytki nazębnej.
  • piaskowanie – usuwanie przebarwień, osadu i drobin kamienia nazębnego (pozostałego po scalingu) z powierzchni zębów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem preparowanego piasku. Drobinki bezpiecznie oczyszczają i wygładzają szkliwo zębów.
  • fluoryzacja – pokrywanie szkliwa zębów lakierem z fluorem preparatem w formie pianki. Lakier pozostawiony na zębach stopniowo uwalnia jony fluorkowe. Zabieg przeciwdziała próchnicy i wzmacnia szkliwo zęba, dzięki czemu zęby stają się bardziej odporne na działanie kwasów i bakterii.

Zabieg higienizacji wykonywany przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną jest całkowicie bezpieczny dla Pacjenta. W cenie zabiegu również instruktaż higieny jamy ustnej!

"

Pacjenci, którzy umówią się na wizytę i wykonają zabieg podczas trwania akcji, za pełny pakiet profilaktyki zapłacą 195 zł zamiast 250 zł.

"

Dzięki zabiegowi higienizacji:

  • uzyskasz widocznie czyste i bielsze zęby (bez wybielania!);
  • pozbędziesz się kamienia nazębnego, bakterii oraz przebarwień i osadów;
  • poprawisz zdrowie zębów i dziąseł.

Scaling, piaskowanie i fluoryzacja są podstawowymi zabiegami profilaktyki zapobiegającej pojawianiu się próchnicy. Zabiegi powinny być wykonywane regularnie co 6 miesięcy. Jeśli palisz papierosy, pijesz dużo kawy lub herbaty, zadbaj o profesjonalną higienę jamy ustnej przynajmniej raz na 3 miesiące.

Zabiegi w promocyjnej cenie realizowane będą do końca lutego br. Aby wziąć udział w akcji i skorzystać z rabatów, należy podczas rezerwacji terminu wizyty podać hasło: „LUTY 2020”.

Aby umówić się na wizytę zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

 

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]