Rabat dla stałych Pacjentów Scandinavian Clinic
Zapraszamy wszystkich Pacjentów korzystających z usług centrum stomatologicznego przy placu Szczepańskim 3 (w latach 2011-2016) do skorzystania z 10% zniżki na wybrane usługi Scandinavian Clinic. Cieszymy się, że z nami jesteście!

Przypominamy również, że wszyscy nasi Pacjenci mogą wykonać tomografię 3D za darmo. Osoby nie leczące się w Scandinavian Clinic, którzy chcą wykonać badanie, obowiązuje cennik dostępny na naszej stronie www.

Promocja trwa do 30 września i nie łączy się z innymi. Więcej informacji o rabatach można uzyskać w recepcji Scandinavian Clinic.

Kliknij i umów się na wizytę w Scandinavian Clinic  >>>

Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.