Bezpłatna tomografia 3D w Scandinavian Clinic

W Scandinavian Clinic wykonujemy pełną diagnostykę obrazową, czyli tomografię 3D. Na badania obrazowe zapraszamy zarówno Pacjentów Scandinavian Clinic, jak i Pacjentów zewnętrznych.

Trójwymiarowy obraz struktur kostnych pozwala na szybką i skuteczną diagnozę oraz zaplanowanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów. Badanie jest bezbolesne i nieinwazyjne. Trwa kilka sekund, a wynik jest gotowy już po paru minutach. Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Wysokiej jakości aparatura, z jakiej korzystamy, spełnia najwyższe standardy ochrony radiologicznej Pacjenta. Zalecamy wykonywanie zdjęcia rentgenowskiego zębów przed każdym kompleksowym leczeniem stomatologicznym.

W Scandinavian Clinic można wykonać zdjęcia:

  •     punktowe,
  •     pantomograficzne,
  •     Micro CBCT,
  •     CBCT - 1 łuk,
  •     CBCT  - 2 łuki,
  •     CBCT w polu obrazowania 8cmx15cm.

Tomografia 3D dla Pacjentów Scandinavian Clinic wykonywana jest bezpłatnie. Pacjentów zewnętrznych obowiązuje cennik, który znajduje się TUTAJ.

Kliknij i umów się na wizytę w Scandinavian Clinic  >>>

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]