Walentynki w Scandinavian Clinic
Walentynki w Scandinavian Clinic świętujemy cały tydzień! Zapisz się na wizytę ze swoim partnerem/partnerką i otrzymaj 25% zniżki na pakiet higienizacji dla siebie i bliskiej osoby.

Na zabieg składa się:

  • scaling (usuwanie kamienia),
  • piaskowanie (usunięcie osadów i przebarwień),
  • fluoryzacja (ochrona przed próchnicą).

Zabieg jest wykonywany przez higienistkę stomatologiczną i jest całkowicie bezbolesny. Scaling, piaskowanie i fluoryzacja są podstawowymi zabiegami profilaktyki próchnicy. Zabiegi te powinny być wykonywane regularnie co 6 miesięcy. Jeśli palisz papierosy, czy pijesz dużo kawy lub herbaty zadbaj o profesjonalną higienę jamy ustnej przynajmniej raz na 3 miesiące!

Zapisz się na wizytę z bliską osobą w terminie od 14 do 21 lutego i otrzymaj 25% rabatu na pakiet profesjonalnej profilaktyki dla siebie i partnera/partnerki.

Kliknij i umów się na wizytę  >>>

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]