Wiosenna promocja! Kompleksowa higienizacja zębów za 175 zł
W trosce o zdrowy i estetyczny uśmiech naszych Pacjentów po raz kolejny przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Zapisz się na zabieg kompleksowej higienizacji, wykonaj go do 30 kwietnia i otrzymaj 30% zniżki na zabieg.

Zabieg higienizacji składa się z trzech kroków:

  • scaling – usuwanie z powierzchni zębów kamienia powstałego na skutek nagromadzenia się resztek pokarmowych, bakterii oraz zwapniałej płytki nazębnej;
  • piaskowanie – usuwanie przebarwień, osadów i drobin kamienia nazębnego (pozostałego po scalingu) z powierzchni zębów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem preparowanego piasku;
  • fluoryzacja – pokrywanie szkliwa zębów lakierem z fluorem za pomocą specjalnych pędzelków lub preparatem w formie pianki. Lakier pozostawiony na zębach stopniowo uwalnia jony fluorkowe. Zabieg przeciwdziała próchnicy i wzmacnia szkliwo zęba, dzięki czemu zęby stają się bardziej odporne na działanie kwasów i bakterii.

Zabieg higienizacji wykonywany przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną jest całkowicie bezpieczny dla Pacjenta.

 

Dzięki zabiegowi higienizacji:

  • uzyskasz widocznie czyste i bielsze zęby (bez wybielania!)
  • pozbędziesz się kamienia nazębnego, bakterii oraz przebarwień i osadów
  • poprawisz zdrowie zębów i dziąseł.

Scaling, piaskowanie i fluoryzacja są podstawowymi zabiegami profilaktyki zapobiegającej pojawianiu się próchnicy. Zabiegi powinny być wykonywane regularnie co 6 miesięcy. Jeśli palisz papierosy, pijesz dużo kawy lub herbaty, zadbaj o profesjonalną higienę jamy ustnej przynajmniej raz na 3 miesiące.

Zapraszamy! Przypominamy - każdy Pacjent, który umówi się na wizytę i wykona zabieg do końca kwietnia, za pełny pakiet profilaktyki zapłaci 175 zł zamiast 250 zł. W cenie zabiegu również instruktaż higieny jamy ustnej!

 

Aby umówić się na wizytę zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]