Wrześniowe promocje w Scandinavian Clinic
We wrześniu przygotowaliśmy dla naszych Pacjentów dwie wyjątkowe promocje! Wybierz zabieg dla siebie i ciesz się pięknym uśmiechem na co dzień!

Na pakiet składają się scaling, piaskowanie i fluoryzacja. Zabieg higienizacji wykonywany przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną jest całkowicie bezpieczny dla Pacjenta. Zabieg w promocyjnej cenie 200 zł zamiast 250 zł!

Zastanawiasz się nad wszczepieniem implantu zębowego? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat samego zabiegu i jego kosztów? Nie masz pewności, czy to zabieg dla Ciebie? Skorzystaj z bezpłatnej wizyty konsultacyjnej w Scandinavian Clinic. Pacjentów przyjmuje specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej lek. med. lek. dent. Adam Balczyński.

Aby umówić się na wybrany zabieg zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

* Prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania z wybranej promocji podczas zapisu telefonicznego lub osobistego w recepcji Scandinavian Clinic.

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
Polecane

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]