Agnieszka Szlezynger
Lekarz dentysta

Absolwentka stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalista stomatologii zachowawczej u dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pacjenci uwielbiają ją za poczucie humoru i emanujący optymizm. Najmłodsi za to doceniają za delikatność.

Zabiegi wykonywane
przez Agnieszkę Szlezynger
  • wypełnienie materiałem kompozytowym światłoutwardzalnym
  • wybielanie zębów preparatem Opalesence Endo
  • profilaktyka próchnicy – fluoryzacja
  • profilaktyka próchnicy – lakowanie zębów
  • odbudowa korony zęba z użyciem sztyftu z włókna szklanego
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.