Andrzej Gala
Specjalista protetyki, dr n. med.

Absolwent Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Doktor nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Specjalista protetyki stomatologicznej.

Pacjenci mówią o nim „oaza spokoju”, a najbardziej cenią za cierpliwość.

Zabiegi wykonywane
przez Andrzeja Galę
  • most kompozytowy
  • korona porcelanowa na metalu ze stopniem pełnoceramicznym
  • korona na podbudowanie cyrkonowej
  • proteza szkieletowa/ szynoproteza
  • szyna relaksacyjna z kształtowa pow. OA/bruksiźmie
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.