Anna Duś
Lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalista stomatologii ogólnej i endodoncji. Jej konik to stomatologia zachowawcza z profilaktyką, choroby błon śluzowych i przyzębia.

Pacjenci najbardziej cenią ją za życzliwość i troskliwość.

Zabiegi wykonywane
przez Annę Duś
  • stomatologia zachowawcza – wypełnienie materiałem kompozytowym światłoutwardzalnym
  • profilaktyka próchnicy – fluoryzacja
  • profilaktyka próchnicy – lakowanie zębów
  • odbudowa korony zęba z użyciem sztyftu z włókna szklanego
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.