Grażyna Wiśniewska

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie, specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej. Jeden z największych autorytetów protetycznych współczesnej stomatologii. Długoletni, uwielbiany przez studentów i Pacjentów pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a następnie w latach 2011-2018 kierownik Katedry i Poradni Protetyki Stomatologicznej.

Doświadczony dydaktyk w zakresie dydaktyki przed- i podyplomowej, kierownik naukowy wielu kursów doszkalających, wykładowca na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych.

Członek Zespołu Ekspertów do opracowania programu specjalizacji w dziedzinie protetyki stomatologicznej i Zespołu Ekspertów do zaopiniowania danych o spełnieniu przez jednostkę warunków uprawniających do ubiegania się o akredytację do szkolenia specjalizacyjnego/prowadzenia staży kierunkowych w systemie modułowym w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

Czynnie działa w towarzystwach naukowych: Polskim Towarzystwie Stomatologicznym (PTS – członek Zarządu Głównego), Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Implantologii Stomatologicznej (OSIS), Polskiej Sekcji Akademii Pierre Foucharda (członek komisji rewizyjnej). Jest również członkiem kolegium redakcyjnego i recenzentem czasopisma „Protetyka Stomatologiczna”, a także biegłym z ramienia Okręgowej Izby Lekarskiej wydającym opinie dotyczące poprawności leczenia protetycznego.

Specjalizuje się w rekonstrukcji protetycznej w przypadkach zaburzeń okluzji, starcia patologicznego, trudnych przypadkach bezzębia, protetycznej rehabilitacji układu stomatognatycznego z zastosowaniem postępowania jedno- lub dwuetapowego, a także skojarzonego leczenia ortodontyczno-protetycznego.

Zabiegi wykonywane przez Grażynę Wiśniewską:
  • most kompozytowy,
  • korona porcelanowa na metalu ze stopniem pełnoceramicznym,
  • korona na podbudowie cyrkonowej,
  • szyna relaksacyjna z kształtową pow. OA/bruksiźmie,
  • leczenie zaburzeń czynnościowych US,
  • leczenie szyną,
  • leczenie starcia zębów,
  • proteza całkowita akrylowa,
  • proteza częściowa akrylowa,
  • proteza szkieletowa.
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]