Iwona Olszewska - Czyż
Specjalista periodontologii, dr n. med.

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Adiunkt w Katedrze Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej.

Pełna ciepła i empatii dentystka, którą pacjenci cenią najbardziej za precyzyjność, rzetelność i zaangażowanie.

Zabiegi wykonywane
przez Iwonę Olszewską-Czyż
  • leczenie ropnia przyzębnego
  • skaling naddziąsłowy & polishing
  • skaling poddziąsłowy & polishing
  • sterowana regeneracja tkanek
  • wycięcie dystalno-klinowe
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.