Maciej Cichanowicz
Lekarz dentysta

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista od usuwania zatrzymanych zębów, torbieli, resekcji wierzchołków korzeni oraz zabiegów w zakresie tkanek miękkich i twardych jamy ustnej.

Pacjenci szczególnie doceniają jego fachowość, precyzję oraz zdolności komunikacyjne.

Zabiegi wykonywane
przez Macieja Cichanowicza
  • usunięcie zębów mlecznych/stałych
  • usunięcie ósemek zatrzymanych
  • resekcje wierzchołka korzenia zęba
  • podcięcie wędzidełka
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.