Magdalena Kępisty
Specjalista stomatologii dziecięcej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista stomatologii dziecięcej. Uznany i uwielbiany przez małych Pacjentów i ich Rodziców ekspert od trudnych przypadków pedodontycznych.

W latach 2010-13 odbyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu Stomatologii Dziecięcej w Poradni Stomatologii Dziecięcej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie w trybie rezydentury, które w 2013 roku, po złożeniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, zaowocowało uzyskaniem dyplomu specjalisty w dziedzinie Stomatologii Dziecięcej.

Przez całą drogę zawodową związana jest z Poradnią Stomatologii Dziecięcej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej i Pracownią Stomatologii Dziecięcej Instytutu Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie nie tylko leczy małych Pacjentów, ale także prowadzi kliniczne zajęcia dydaktyczne ze studentami stomatologii polsko- i anglojęzycznymi z zakresu stomatologii dziecięcej.

Doświadczony wykładowca akademicki i dydaktyk, autorka wielu wystąpień na konferencjach naukowych krajowych i międzynarodowych. Członek-założyciel Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej, członek Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej, International Association of Dental Traumatology oraz International Association of Paediatric Dentistry – towarzystw naukowych skupiających najlepszych stomatologów dziecięcych na świecie.

W roku 2018 ukończyła studia podyplomowe z zakresu metodologii, organizacji i zarządzania badaniami klinicznymi w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W Scandinavian Clinic zajmuje się kompleksową, specjalistyczną opieką nad Pacjentem w wieku rozwojowym w zakresie: profilaktyki, leczenia zachowawczego, chirurgii stomatologicznej i protetyki, a także profilaktyką ortodontyczną u małych Pacjentów: rozpoznawaniem, a przede wszystkim zapobieganiem wadom zgryzu I klasy szkieletowej.

Niezastąpiony specjalista w zakresie traumatologii (urazów) zębów, promotorka koncepcji Minimally Invasive Dentistry w stomatologii wieku rozwojowego (minimalnie inwazyjna stomatologia), pasjonatka psychologii klinicznej, nazywana przez kolegów dentystów „zaklinaczką dzieci”. Przez 6 lat wolontariusz projektu „Szlachetna Paczka” Stowarzyszenia Wiosna.

Zabiegi wykonywane przez Magdalenę Kępisty:
 • konsultacja specjalistyczna pedodontyczna,
 • wypełnienie w zębie mlecznym,
 • wypełnienie w zębie stałym,
 • wypełnienie kolorowe Twinky Star,
 • profilaktyka wad zgryzu,
 • leczenie urazów zębów mlecznych,
 • leczenie urazów zębów stałych,
 • profilaktyka próchnicy,
 • lakierowanie zębów,
 • lakowanie zębów,
 • wizyty adaptacyjne dla dzieci,
 • leczenie kanałowe zębów z niezakończonym rozwojem wierzchołka korzenia.
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

[recaptcha]