ROZWIĄZANIE KONKURSU: Wygraj zabieg wybielania zębów metodą nakładkową
Konkurs Scandinavian Clinic pt: "Mój powód do uśmiechu to..." dobiegł końca. Jury wyłoniło zwycięzców.

Promienie słońca wpadające przez okno, zapach świeżo zmielonej kawy, a może SMS od ukochanego? Jakie są Wasze powody do uśmiechu? O to pytaliśmy w konkursie na naszym fanpage'u. Dostaliśmy mnóstwo odpowiedzi, które dały nam wiele #powodówdouśmiechu. Decyzja o wyborze najlepszych z nich nie była łatwa, ale jury konkursowe zdecydowało, że:

 • nagrodę główną (zabieg wybielania zębów metodą nakładkową) otrzymuje Krzysztof K.
 • nagrody pocieszenia (pakiet higienizacji) otrzymują Dominika D. i Magdalena K.

Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie. Zachęcamy do śledzenia fanpage'e Scandinavian Clinic. Już wkrótce kolejne akcje i konkursy!

Zobacz, jak przebiegał konkurs Scandinavian Clinic >>>

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]