KONKURS:
Wygraj zabieg wybielania zębów metodą nakładkową w Scandinavian Clinic
Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu! Weź udział w naszym konkursie i wygraj profesjonalny zabieg wybielania zębów!

Może Twój dzisiejszy #powóddouśmiechu to pierwszy łyk Twojej ulubionej kawy, poranny uśmiech dziecka, a może piękne widoki podczas drogi do pracy? Pokaż nam, co wywołało uśmiech na Twojej twarzy i ciesz się pięknym, śnieżnobiałym uśmiechem każdego dnia!

Udział w naszym konkursie możesz wziąć za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku lub na Instagramie! Jak wolisz!

Oto zadanie konkursowe:

 • na Facebooku: w komentarzu pod postem konkursowym wstaw zdjęcie tego, co dzisiaj dało Ci #powóddouśmiechu! Dodaj też krótki komentarz, żebyśmy wiedzieli, co masz na myśli!

LUB

 • na Instagramie: dodaj zdjęcie tego, co dzisiaj dało Ci #powóddouśmiechu! Dodaj opis, żebyśmy wiedzieli, co masz na myśli! Oznacz @scandinavian_clinic, dodaj też hashtagi #scandinavianclinic oraz #powóddouśmiechu, żebyśmy mogli znaleźć Twoje zgłoszenie!

Zaskocz nas swoją kreatywnością, oryginalnym pomysłem i wygraj:

 • I miejsce: profesjonalny zabieg wybielania zębów metodą nakładkową w Scandinavian Clinic - o wartości 700 zł!!
 • wyróżnienia: dwa kompleksowe zabiegi higienizacji zębów w Scandinavian Clinic (scaling, piaskowanie, fluoryzacja) - o wartości 250 zł każdy!

Będzie nam miło, jeśli polubisz fanpage Scandinavian Clinic oraz zaobserwujesz nas na Instagramie i zaprosisz do zabawy swoich przyjaciół! Konkurs trwa do 11 listopada!

Do dzieła!

Kliknij i weź udział w konkursie! >>>

 

SPRAWDŹ REGULAMIN KONKURSU

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
Polecane

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]