Konsultacje ortodontyczne w Scandinavian Clinic
Marzysz o równych i prostych zębach? Twoje marzenie wkrótce może się spełnić! W grudniu zapraszamy do Scandinavian Clinic na konsultacje ortodontyczne. Pacjentów przyjmuje dr n. med. Monika Parchańska-Kowalik, specjalista ortodoncji.

Konsultacje ortodontyczne - jak wygląda wizyta?

Zapraszamy do Scandinavian Clinic na profesjonalne konsultacje ortodontyczne, które pomogą Ci uzyskać zdrowy i piękny uśmiech. Nasz doświadczony zespół stomatologów specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu wszelkich problemów związanych z układem zgryzu oraz estetyką uśmiechu.

Już podczas pierwszego spotkania, poza rozmową z Pacjentem, wykonamy niezbędną diagnostykę RTG (opłata wg cennika usług rentgenowskich). Na podstawie zdjęć, wywiadu z Pacjentem i wykonanego modelu diagnostycznego, wspólnie rozważymy wszystkie aspekty lecznicze i przewidywane  koszty.

Warto pamiętać, że leczenie ortodontyczne to skomplikowany i długotrwały proces, który wymaga nie tylko cierpliwości i wytrwałości. Cały koszt jest zależny od potrzeb konkretnego Pacjenta, ale ceny wizyt kontrolnych, badań diagnostycznych i aparatu ortodontycznego.

Jak umówić się na konsultacje ortodontyczne?

Jeśli chcesz uzyskać piękny i zdrowy uśmiech, umów się do Scandinavian Clinic już dziś! Nasz zespół stomatologów z przyjemnością pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów estetycznych i zdrowotnych związanych z jamą ustną.

Umów się na wizytę konsultacyjną u naszego ortodonty i sprawdź ile może kosztować Twoje leczenie ortodontyczne! Zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

 

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
Polecane

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]