Remont ul. Karmelickiej.
Wskazówki dojazdu do Scandinavian Clinic
W pierwszy weekend lipca rozpoczęła się modernizacja torowiska wzdłuż ulicy Karmelickiej, która prowadzi do placu Szczepańskiego. Sprawdź, jak teraz sprawnie dojechać do Scandinavian Clinic.

Informacje dla Pacjentów poruszających się samochodem osobowym:

Ulica Karmelicka została całkowicie wyłączona z ruchu. Wyłączony z użytkowania został również jeden z płatnych parkingów przy ul. Karmelickiej.

Podczas remontu kierowcy mogą pozostawić swoje samochody na parkingu przy ul. Karmelickiej 26 (wjazd od ul. Dolnych Młynów). Przypominamy, że Scandinavian Clinic zapewnia zwrot opłaty za parking. Po pobraniu biletu na parkingu przy ul. Karmelickiej 26 i okazaniu go w recepcji, Pacjent otrzyma zwrot kosztów za czas, który spędził w naszym centrum.

Samochody można pozostawiać również na miejscach wyznaczonych w strefie płatnego parkowania, z wyjątkiem strefy A  (Rynek) i strefy B (m.in. plac Szczepański).

Informacje dla Pacjentów poruszających się Komunikacją Miejską:

Wyłączony został ruch autobusów na ul. Karmelickiej. Przystanek „Teatr Bagatela” od początku lipca jest nieczynny. Przystanek „Biskupia” został przeniesiony z ul. Łobzowskiej na ul. Garbarską (po skręcie w lewo z ul. Łobzowskiej). Przystanek „Stary Kleparz” na ul. Basztowej (dotychczasowy przystanek przelotowy) tymczasowo pełni funkcję przystanku końcowo-początkowego. Wysiadając na tym przystanku, można dotrzeć do Scandinavian Clinic pieszo.

Wprowadzone zostały również zmiany w trasach linii nr 664, 704 i 713.

 • tramwaj nr 664 - w kierunku „Bronowic Małych” trasa i przystanki bez zmian. W kierunku „Os. Piastów”: „Bronowice Małe” - ... - ul. Łobzowska, ul. Garbarska, ul. Dunajewskiego, ul. Basztowa - ... - „Os. Piastów”.
 • tramwaj nr 704 - „Bronowice Małe” - ... - przystanek „Grottgera”, ul. Łobzowska, ul. Garbarska, ul. Dunajewskiego, ul. Basztowa - „Stary Kleparz”. Powrót: „Stary Kleparz” - ul. Basztowa, ul. Krowoderska - ... - „Bronowice Małe”.
 • tramwaj nr 713 - „Bronowice” - ... - przystanek „Grottgera”, ul. Łobzowska, ul. Garbarska, ul. Dunajewskiego, ul. Basztowa - „Stary Kleparz”. Powrót: „Stary Kleparz” - ul. Basztowa, ul. Krowoderska - ... - „Bronowice”.
Remont ul. Karmelickiej. Legenda: kolor zielony - możliwe przejście pieszo, kolor czerwony - ulica zamknięta dla ruchu samochodowego i tramwajowego, kolor pomarańczowy - dojazd do parkingu

Pamiętaj, by planując wizytę w Scandinavian Clinic, wziąć pod uwagę remonty odbywające się w okolicy i pozostawić sobie więcej czasu na dotarcie do nas. Serdecznie zapraszamy!

Wznowienie ruchu samochodowego i tramwajowego wzdłuż ul. Karmelickiej planowane jest z końcem września br. Pełne informacje na temat organizacji ruchu na czas remontu znajdują się tutaj.

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]