Tomasz Schimscheiner poleca Scandinavian Clinic
Krakowski aktor teatralny i telewizyjny Tomasz Schimscheiner poleca Scandinavian Clinic!

Tomasz Schimscheiner, absolwent Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, doskonale znany z filmów takich jak „Anioł w Krakowie” czy „Nad życie” oraz seriali „Na Wspólnej” i „Artyści” poleca Scandinavian Clinic. Aktor obecnie związany z Teatrem Scena STU zaufał stomatologom z rodzinnego miasta.

- Jesteśmy dumni z tego, że jeden z najlepszych krakowskich aktorów zaufał Scandinavian Clinic. To dowód na to, że wszystkie nasze starania, aby stworzyć w Krakowie centrum stomatologiczne o najwyższych skandynawskich standardach zostały docenione. To też nasz powód do uśmiechu – mówi Artur Drzystek, prezes zarządu Scandinavian Clinic.

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]