W lutym kompleksowy zabieg higienizacji z rabatem -20%
Zadbaj o profilaktykę zdrowego uśmiechu! W lutym pełen pakiet higienizacji zębów z rabatem - 20%. W pakiecie scaling, piaskowanie i fluoryzacja.

Profilaktyka stomatologiczna to wszelkie działania mające na celu zapobieganie rozwojowi chorób zębów, przyzębia oraz jamy ustnej. Składa się na nią profesjonalne oczyszczanie zębów z kamienia, osadu i płytki nazębnej oraz wzmacnianie odporności szkliwa na czynniki zewnętrzne, poprzez wbudowywanie w jego strukturę związków fluoru.

Kamień nazębny należy usuwać nie tylko ze względów estetycznych. Nagromadzony na zębach - powoduje stany zapalne, nadwrażliwość, krwawienie dziąseł, a także odsłanianie szyjek zębowych, co może prowadzić do paradontozy i wypadania zębów.

Promocyjny pakiet higienizacji w Scandinavian Clinic składa się z trzech kroków:

 • scaling – usuwanie z powierzchni zębów kamienia powstałego na skutek nagromadzenia się resztek pokarmowych, bakterii oraz zwapniałej płytki nazębnej;
 • piaskowanie – usuwanie przebarwień, osadów i drobin kamienia nazębnego (pozostałego po scalingu) z powierzchni zębów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem preparowanego piasku;
 • fluoryzacja – pokrywanie szkliwa zębów lakierem z fluorem za pomocą specjalnych pędzelków lub preparatem w formie pianki. Lakier pozostawiony na zębach stopniowo uwalnia jony fluorkowe. Zabieg przeciwdziała próchnicy i wzmacnia szkliwo zęba, dzięki czemu zęby stają się bardziej odporne na działanie kwasów i bakterii.

Dzięki zabiegowi higienizacji:

 • uzyskasz widocznie czyste i bielsze zęby (bez wybielania!);
 • pozbędziesz się kamienia nazębnego, bakterii oraz przebarwień i osadów;
 • poprawisz zdrowie zębów i dziąseł.

Zabieg powinien być wykonywany regularnie co 6 miesięcy. Jeśli palisz papierosy, pijesz dużo kawy lub herbaty, zadbaj o profesjonalną higienę jamy ustnej przynajmniej raz na 3 miesiące.

Zabieg higienizacji wykonywany przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną jest całkowicie bezpieczny dla Pacjenta. Zabieg w promocyjnej cenie 200 zł zamiast 250 zł! W cenie instruktaż higieny jamy ustnej.

Informacje na temat rabatów dostępne są w recepcji Scandinavian Clinic. Promocja trwa do 28 lutego br.

Aby umówić się na wybrany zabieg zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

* Prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania z promocji podczas zapisu telefonicznego lub osobistego w recepcji Scandinavian Clinic.

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]