Wiosenna promocja! Do końca czerwca profilaktyka zdrowych dziąseł z rabatem -20%!
Krwawiące dziąsła? Rozchwiane zęby? Odsłonięte szyjki? Wrażliwość zębów? Jeśli zauważyłeś u siebie takie objawy, umów się na konsultację z naszym periodontologiem! Do końca czerwca br. konsultacje, badanie periodontologiczne i więcej z rabatem: -20%!

Zdrowe dziąsła przylegają do zębów i stabilizują je w zębodołach, chronią wrażliwe części zębów przed drobnoustrojami oraz zewnętrznymi czynnikami powodującymi ból. Nieprawidłowa higiena jamy ustnej, zła dieta oraz uwarunkowania genetyczne mogą doprowadzić do powstania stanu zapalnego, którego skutkiem będzie krwawienie dziąseł, odsłonięcie szyjek zębowych, osłabienie struktury kostnej, a nawet rozchwianie zębów i ich wypadanie.

Zdrowe dziąsła to podstawa zdrowego uśmiechu oraz gwarancja utrzymania koron, mostów i implantów. Dlatego w Scandinavian Clinic specjaliści leczą nie tylko Twoje zęby, ale z jednakową uwagą dbają o Twoje dziąsła.

Periodontologia obejmuje diagnostykę oraz leczenie schorzeń dziąseł, przyzębia oraz błony śluzowej jamy ustnej. Do końca czerwca zapraszamy na konsultacje i badania periodontologiczne z rabatem: -20%!

Na wiosenną promocja w Scandinavian Clinic składają się:

 • konsultacja periodontologiczna 120 zł (cena przed rabatem 150 zł);
 • badanie periodontologiczne + plan leczenia 160 zł (cena przed rabatem 200 zł);
 • scaling poddziąsłowy + rootplanning 240 zł – 1 wizyta (cena przed rabatem 300 zł);

Informacje na temat rabatów dostępne są w recepcji Scandinavian Clinic. Promocja trwa do 30 czerwca br. Zapraszamy!

Aby umówić się na wybrany zabieg zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

* Prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania z promocji podczas zapisu telefonicznego lub osobistego w recepcji Scandinavian Clinic.

Polecane

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]