Witamy na nowej stronie Scandinavian Clinic!
Po wielu tygodniach intensywnych prac i konsultacji, z radością prezentujemy naszym Pacjentom nową, w pełni responsywną stronę internetową Scandinavian Clinic.

Specjalnie dla naszych Pacjentów wprowadziliśmy na stronie szereg udogodnień, które zapewnią im łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do informacji na temat oferowanych przez nas usług, promocji i nowości. Za jej pośrednictwem mogą lepiej poznać naszą ofertę, standardy oraz stosowane przez nas technologie. Dzięki rozbudowanej galerii zdjęć mogą obejrzeć nasze wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim oraz wspólnie z nami zachwycać się widokiem placu Szczepańskiego, który podpatrujemy z okien naszych gabinetów. Wierzymy, że nowa strona zapewni im wygodniejszą nawigację i pozwoli na jeszcze sprawniejszą komunikację z nami, a przy tym będzie bogatym źródłem wiedzy na temat zdrowia i higieny jamy ustnej.

Nasi Pacjenci znajdą tutaj dokładany opis oferowanych zabiegów wraz ze wskazaniami oraz zaleceniami. Dzięki temu będą mogli dowiedzieć się więcej na temat planowanego zabiegu i odpowiednio się do niego przygotować. Szereg profesjonalnych porad dotyczących zdrowia i higieny jamy ustnej pozwoli lepiej zadbać o stan zębów i zminimalizować ryzyko problemów stomatologicznych w przyszłości.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spotkają się z zainteresowaniem i przychylnym odbiorem naszych Pacjentów - odświeżona szata graficzna będzie dla nich atrakcyjna wizualnie, a strona funkcjonalna i użyteczna. Wierzymy, że wirtualna podróż po naszych wnętrzach wprowadzi ich w skandynawski klimat naszej kliniki - da namiastkę tego, czego można się spodziewać w naszych gabinetach.

Zobacz, jak zmieniliśmy się dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowej strony internetowej oraz do naszych gabinetów na bezpłatny przegląd zębów.

Chcesz być na bieżąco ze wszelkimi aktualnościami w naszej ofercie? Zapisz się do naszego newslettera, dzięki czemu będziemy cię regularnie informować o wszelkich promocjach, rabatach i konkursach. Będziesz miał dostęp do ekskluzywnych ofert skierowanych wyłącznie do naszych subskrybentów oraz profesjonalnych porad pielęgnacyjnych.

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
Polecane

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]