Scandinavian Clinic w Gazecie Olsztyńskiej: Zęby z dziurami czy na tic-taca?
Gazeta Olsztyńska 1 sierpnia opublikowała artykuł "Zęby z dziurami czy na tic-taca", w którym pojawiły się wypowiedzi dra Andrzeja Gali, specjalisty Scandinavian Clinic.

Jak czytamy w artykule:

"Polaka bez próchnicy możemy ze świeczką szukać. Aż 98 proc. naszych rodaków ma ubytki w zębach. Rzadko zasiadamy na fotelach dentystycznych i za późno prowadzimy do dentysty swoje dzieci. Ale zdarzają się chlubne wyjątki. (...)

Statystyki są nieubłagane: 98 proc. Polaków ma problem z ubytkami w zębach. A 3,8 mln wcale ich nie myje. Prawie milion Polaków nie posiada też... własnej szczoteczki do zębów. A jeśli już użyjemy szczotki do szorowania, to nie patrzymy w ogóle na zegarek. Jak podaje portal Abczdrowie.pl, tylko 25 proc. z nas myje zęby dłużej niż trzy minuty.

Do dentysty też nam wciąż za daleko. 10 proc. mężczyzn i 3 proc. kobiet nigdy nie odwiedziło gabinetu stomatologicznego. Ale problem nie dotyczy tylko osób starszych. Jak wynika z raportu Ministerstwa Zdrowia, przeciętny 30-40 latek zachowuje tylko 21 z 32 własnych zębów."

Problem próchnicy komentuje dr Andrzej Gala, stomatolog Scandinavian Clinic
Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]