Adam Balczyński
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, lek. med. lek. dent.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczony chirug-implantolog, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej.

Wieloletni pracownik wiodących ośrodków chirurgii głowy i szyi w Polsce: Oddziału Klinicznego Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej - Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Oddziału Klinicznego Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej IS CMUJ - Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

W Scandinavian Clinic wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, w tym skomplikowane chirurgiczne zabiegi regeneracji kości szczęki oraz pełen zakres zabiegów chirurgicznych – od prostych ekstrakcji po skomplikowane chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych.

Zabiegi wykonywane przez Adama Balczyńskiego:
 • usunięcie zębów mlecznych i stałych,
 • usunięcie ósemek zatrzymanych,
 • resekcja wierzchołka korzenia zęba,
 • implantacja,
 • augmentacja kości materiałem biozastępczym.
Zarezerwuj termin wizyty online, zadzwoń lub napisz do nas.
Sprawdź wolne terminy u naszych pozostałych specjalistów!
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]