Barbara Ryba-Barwacz
Doktor nauk medycznych, specjalizacja protetyka stomatologiczna
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2015 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych, a w 2017 roku zdała egzamin specjalizacyjny w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Od 2012 roku nauczyciel akademicki w ramach współpracy z Katedrą Stomatologii Zintegrowanej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Laureatka wielu programów i konkursów m.in. nagrody Zarządu Głównego Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland oraz nagrody Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego za najlepszą pracę naukową. Stypendystka programu Temporomandibular Disease and Orofacial Pain Mini-Residency Program, University of Kentucky w ramach stypendium KNOW (Krajowy Naukowy Ośrodek Wiodący).

Autorka wielu publikacji naukowych z dziedziny protetyki stomatologicznej oraz licznych wystąpień na naukowych konferencjach krajowych i międzynarodowych. Odbywała praktyki zawodowe w Paryżu, Ekwadorze oraz Tunezji. Specjalizuje się w zakresie protetyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej oraz interdyscyplinarnego leczenia Pacjentów.
Prywatnie mama dwóch chłopców i opiekunka kotki Basi. Interesuje się tworzeniem miniatur, trenuje krav magę oraz dużo podróżuje. Motto zawodowe to "Gdyby nie detale nie byłoby wielkich efektów" oraz "Failing to plan is planning to fail".

Zapraszamy na zabiegi!

Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]