Iwona Olszewska - Czyż
Specjalista periodontologii, dr n. med.

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Adiunkt w Katedrze Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Scandinavian Clinic opiekuje się Pacjentami wymagającymi specjalistycznej terapii periodontologicznej i prowadzi kompleksowe leczenie chorób przyzębia. Pacjenci doceniają jej precyzyjność, rzetelność i zaangażowanie.

Zabiegi wykonywane przez Iwonę Olszewską-Czyż:
 • scaling,
 • scaling poddziąsłowy,
 • chirurgia resekcyjna,
 • sterowana regeneracja tkanek,
 • chirurgia plastyczna.
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]