Maciej Lepszy
Lekarz dentysta

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym (kanałowym), stomatologii odtwórczej, periodontologii oraz protetyce.

Wieczny optymista, który pacjentów zjednuje pogodą ducha i zdolnością empatii.

Zabiegi wykonywane przez Macieja Lepszego:
 • leczenie kanałowe pierwotne/wtórne,
 • rozległa odbudowa kompozytowa korony zęba,
 • odbudowa korony zęba z użyciem sztyftu z włókna szklanego,
 • wypełnienie korzenia materiałem MTA/naprawa perforacji korzenia,
 • usunięcie złamanego narzędzie/wkładu.
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]