Magdalena Wróblewska
Lekarz dentysta
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej i protetyki. Dentysta od trudnych przypadków rekonstrukcyjnych. Pacjenci uwielbiają ją za pozytywne nastawienie, opiekuńczość i uśmiech.
Zabiegi wykonywane przez Magdalenę Wróblewską:
 • wypełnienie materiałem kompozytowym światłoutwardzalnym,
 • leczenie kanałowe pierwotne/ wtórne,
 • licówka ceramiczna – porcelanowa,
 • korona porcelanowa na metalu nze stopniem pełnoceramicznym,
 • korona na podbudowie cyrkonowej,
 • proteza szkieletowa/ całkowita.
Zarezerwuj termin wizyty online, zadzwoń lub napisz do nas.
Sprawdź wolne terminy u naszych pozostałych specjalistów!
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]