Monika Parchańska-Kowalik
Specjalista ortodoncji, dr n. med.

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2010 roku. Po ukończeniu studiów odbyła staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W roku 2014 rozpoczęła specjalizację w dziedzinie ortodoncji w Poradni Ortodoncji Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie, zakończoną egzaminem państwowym i uzyskaniem tytułu specjalisty ortodoncji. W roku 2016 obroniła pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu ortodoncji, uczestnicząc w licznych specjalistycznych kursach szkoleniowych i konferencjach naukowych. Autorka i współautorka publikacji w czasopismach naukowych.

W Scandinavian Clinic wykonuje zabiegi z zakresu ortodoncji.

Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami






   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]