Sandra Cichon
Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w zakresie stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz endodoncji z zastosowaniem mikroskopu.

Dzięki aktywnemu  uczestniczeniu w szkoleniach i kursach praktycznych, wciąż poszerza swoje umiejętności w zakresie endodoncji oraz protetyki.  Stale poszerza wiedzę i kompetencje, śledząc najnowsze trendy stomatologiczne, aby z najwyższą jakością zadbać o zdrowie swoich Pacjentów. Regularna obecność na konferencjach stomatologicznych za każdym razem dodaje jej inspiracji do rozwijania zawodowej pasji.

Zabiegi wykonywane przez Sandrę Cichoń:
 • stomatologia zachowawcza;
 • stomatologia dziecięca;
 • endodoncja mikroskopowa.

- Interesuje mnie holistyczne spojrzenie na zdrowie człowieka tak, by indywidualnie, z precyzja i empatią móc odpowiedzieć na potrzeby Pacjentów. Mam świadomość tego, że każdy jest inny. Wiem, jak ważna jest komunikacja z Pacjentem, dlatego wywiad połączony z dokładną diagnostyką umożliwia mi dobranie odpowiedniego planu leczenia.  W swoim zawodzie kieruję się skrupulatnością i solidnym wykonywaniem swojej pracy, tak aby Pacjent miał poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a efekty działania były długoterminowe.

Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]