Kontakt
Umów się na wizytę do Scandinavian Clinic
Numery telefonów:
Godziny otwarcia:
pon-pt: 8.00-20.00 sob: zamknięte
Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko
  Numer telefonu
  E-mail

  Wiadomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu obsługi mojego pytania, umówienia się na termin wizyty.
  Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny, a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
  Lokalizacja
  pl. Szczepański 3, 31-011 Kraków
  P

  Scandinavian Clinic zapewnia zwrot opłaty za parking. Po pobraniu biletu na parkingach przy ul. Karmelickiej 21 oraz ul. Biskupiej i okazaniu go w recepcji, Pacjent otrzyma zwrot kosztów za czas, który spędził w naszym centrum.

  Wskazówki dojazdu

  Scandinavian Clinic zlokalizowane jest przy Placu Szczepańskim 3, czyli w odległości kilku minut pieszo od Rynku Głównego oraz Teatru Bagatela – jednego z najbardziej charakterystycznych punktów orientacyjnych miasta. Sąsiedztwo takich miejsc, jak Teatr Stary i Bunkier Sztuki czy kultowych krakowskich kawiarni, jak chociażby Charlotte, czyni tę lokalizację wyjątkowo atrakcyjną dla Pacjentów.

  Dojazd do naszego centrum jest niezwykle dogodny z każdej części Krakowa. Korzystając z komunikacji miejskiej można tutaj dotrzeć tramwajami linii 2, 4, 8, 13, 14, 18, 20, 24, 44 oraz autobusami linii 124, 152, 424 i 502, a także liniami zastępczymi 73, 78, 704, 713.

  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Skontaktuj się z nami


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.