MediRaty
W Scandinavian Clinic możesz skorzystać z systemu MediRaty
Potrzebujesz pomocy stomatologa, ale nie przewidziałeś tego w bieżących wydatkach? W Scandinavian Clinic koszty leczenia przestają być barierą. Nasze centrum oferuje swoim Pacjentom możliwość finansowania wszystkich usług za pomocą systemu MediRaty. To pewny i sprawdzony w tysiącach klinik, szpitali i gabinetów, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który nie wymaga od Pacjenta angażowania własnych środków, umożliwiając mu opłacenie kosztów w wygodnych ratach.

By skorzystać z systemu Mediraty wystarczy sprawdzić swoją zdolność kredytową, a następnie wybrać najbardziej dla siebie dogodny system ratalny i przy pomocy konsultanta telefonicznego zamówić finansowanie. Potrzebny do tego formularz można znaleźć tutaj.

Szukasz informacji o rabatach? Zapisz się na nasz newsletter.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.