Wyjątkowa kultura, uprzejmość i szacunek. Umiejętność słuchania i zrozumienia dla potrzeb Pacjenta. A przy tym – zaangażowanie, precyzja i troska o najdrobniejszy szczegół wizyty. Standard leczenia i obsługi, jakie oferują skandynawskie kliniki dentystyczne prezentuje poziom, któremu trudno dorównać. Podjęliśmy tę próbę. Zaufanie i lojalność naszych Pacjentów są dowodem na to, że z sukcesem.

"

Tworząc Scandinavian Clinic – Specjalistyczne centrum stomatologiczne - wzorowaliśmy się na najwyższych skandynawskich standardach, które stanowią dziś fundament naszej działalności.

"

Dzięki licznym spotkaniom i wizytom u naszych północnych sąsiadów, inspirowani doświadczeniem własnym oraz skandynawskimi korzeniami naszych współpracowników, z powodzeniem przenieśliśmy tutaj również tamtejszą kulturę i model pracy. Taki, który na pierwszym miejscu stawia człowieka – jego potrzeby i oczekiwania. Oparty na nieprzemijającej idei wzajemnego poszanowania i głęboko zakorzenionych wartościach. Przejrzystość działania, równość i uczciwość we współpracy, wysoki poziom zaufania i bezpieczeństwa to filary, które decydują o naszym istnieniu.

Silne przywiązanie do ponadczasowych wartości to wizytówka naszego skandynawskiego pochodzenia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest komfort w czasie zabiegów, a także atmosfera, w jakiej pracujemy.

"

Wiemy, że każdy człowiek to odrębna historia i doświadczenie, którego stajemy się częścią. Za cel stawiamy sobie, by było wyłącznie pozytywne i budziło dobre skojarzenia. Dbamy o to, by relacja z Pacjentem opierała się na dialogu oraz zrozumieniu i akceptacji jego potrzeb.

"

Dlatego dokładamy najwyższych starań, by nie zatracić skandynawskiego ducha, który przyświecał powstaniu Scandinavian Clinic i znajduje odzwierciedlenie w naszym sposobie bycia i pracy. Jasne, przestronne wnętrza stanowią jego kwintesencję - sprzyjają odprężeniu i dają namiastkę skandynawskiej mentalności.

Poznaj nasze standardy

Pierwsza wizyta jest kluczowa z punktu widzenia całego procesu leczenia, dlatego w Scandinavian Clinic przywiązujemy do niej szczególną wagę.

Stosowanie znieczulenia komputerowego sprawia, że zabiegi przeprowadzane w Scandinavian Clinic są nie tylko bezpieczne, ale też bezbolesne i bezstresowe.
Nowoczesny sprzęt dentystyczny umożliwiający w pełni komfortowe przeprowadzanie zabiegów stomatologicznych.
Scandinavian Clinic bierze odpowiedzialność za jakość oferowanych usług i dlatego udziela na nie pełnej gwarancji.
Nasze centrum oferuje swoim Pacjentom możliwość finansowania wszystkich usług za pomocą systemu MediRaty.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]