Bez bólu
W Scandinavian Clinic leczymy bez bólu!
W Scandinavian Clinic przywiązujemy ogromną wagę do komfortu Pacjenta w czasie wizyty. Wyznajemy zasadę, że leczenie stomatologiczne nie musi kojarzyć się ze strachem i bólem, dlatego proponujemy skorzystanie z nowoczesnego znieczulenia komputerowego. To technologia, która pozwala na wyeliminowanie bólu nie tylko w trakcie zabiegu, ale już w czasie podawania samego znieczulenia. Dzięki możliwości znieczulania pojedynczych zębów znika także uczucie dyskomfortu i odrętwienia twarzy po ustąpieniu działania środka znieczulającego.
W Scandinavian Clinic dzieci nie boją się dentysty

Znieczulenie komputerowe w niczym nie przypomina tradycyjnego zastrzyku. Metoda polega na delikatnym wprowadzaniu roztworu znieczulającego za pomocą specjalnej końcówki pod kontrolą systemu komputerowego. Jest ona powoli i łagodnie wprowadzana w tkanki, które już przed nią są na bieżąco znieczulane – jej czubek jest przez cały czas otoczony płynem znieczulającym. Program kontroluje ciśnienie, z jakim podawane jest znieczulenie – płyn aplikowany jest z prędkością, która pozwala tkankom natychmiast go wchłaniać, a to redukuje negatywne odczucia spowodowane ich rozpieraniem.

Stosowanie znieczulenia komputerowego sprawia, że zabiegi przeprowadzane w Scandinavian Clinic są nie tylko bezpieczne, ale też bezbolesne i bezstresowe.

Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]