Sprzęt
Korzystamy z nowoczesnego sprzętu

Posiadamy nowoczesny sprzęt dentystyczny umożliwiający w pełni komfortowe przeprowadzanie zabiegów stomatologicznych. Wykonany jest z najwyższej klasy materiałów będących gwarancją jakości oraz niezawodności sprzętu.

Stern Weber s200 plus

Fotel stomatologiczny (tzw. unit) to podstawowy i jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego gabinetu dentystycznego. To on umożliwia wykonywanie zabiegów w dogodnej zarówno dla Pacjenta, jak i lekarza pozycji.

Stern Weber s200 plus

W trosce o wygodę Pacjentów Scandinavian Clinic zabiegi przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie Stern Weber s200 plus, który umożliwia w pełni komfortową pracę. Pozycja Pacjenta jest nie tylko ergonomiczna i optymalna ze względu na przeprowadzane czynności, ale również wygodna i sprzyjająca odprężeniu. Nasz sprzęt wykonany jest z najwyższej klasy materiałów, będących gwarancją jakości oraz niezawodności.

Gendex GXDP-800

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów, które stanowi dla nas priorytet przy wykonywaniu wszelkich zabiegów, korzystamy z najnowszej generacji aparatu radiologicznego marki Gendex. Aparat służy m.in. do wykonywania zdjęć pantomograficznych, a dzięki technice obrazowania 3D dostarcza lekarzowi cennych informacji niedostępnych w obrazowaniu dwuwymiarowym.

Gendex GXDP-800

Innowacyjna technologia jest niezwykle przyjazna dla Pacjenta - zapewnia doskonałą jakość obrazu przy najniższej, możliwej dawce promieniowania przewidzianej dla danego typu badania, czyniąc je znacznie bezpieczniejszym i bezinwazyjnym dla Pacjenta. Cztery różne pola obrazowania pozwalają na dostosowanie rozdzielczości do konkretnych wskazań i zróżnicowanych potrzeb. Umożliwiają niezawodną diagnostykę w całym obszarze jamy ustnej – wykonanie zdjęcia struktur kostnych stawu skroniowo-żuchwowego oraz klasycznego zdjęcia pantomograficznego, tzw. panoramy.

Umów się na tomografię 3D

Mikroskop zabiegowy Zumax

Mikroskop to nieocenione narzędzie w pracy stomatologa. Właściwe oświetlenie i powiększenie pola zabiegowego, czyli dobra widoczność, to podstawa prawidłowego leczenia stomatologicznego. Daje gwarancję dokładności pracy lekarza, a tym samym bezpieczeństwa Pacjenta, które jest naszym głównym priorytetem.

Mikroskop zabiegowy Zumax

W trosce o nie wykorzystujemy mikroskop zabiegowy Zumax, który pozwala na powiększenie pola zabiegowego w zakresie od 4,3 do 26,5 razy, umożliwiając niezwykle dokładne, wszechstronne diagnozowanie i przeprowadzenie precyzyjnego, skutecznego leczenia. Zastosowanie dużych powiększeń pozwala lekarzowi dostrzec niewidoczne dla oka szczegóły struktury anatomicznej zęba. Daje szansę na wykonywanie zabiegów, które bez wykorzystania mikroskopu nie byłyby w ogóle możliwe.

Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.