Barbara Szeląg
Higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna z dyplomem Bawarskiej Izby Lekarzy Stomatologów w Monachium. Specjalista od kompleksowych usług higienizacyjnych.

Pacjenci doceniają jej przyjazne nastawienie do świata i ludzi oraz pogodny charakter.

Zabiegi wykonywane
przez Barbarę Szeląg

- zabieg kompleksowy higienizacji (piaskowanie + skaling + fluoryzacja)

- scaling

- fluoryzacja

- piaskowanie

- polerowanie profesjonalne

Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.