Adam Balczyński
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, lek. med. lek. dent.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz medycyny i lekarz dentysta, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej oraz European Association for Cranio – Maxillo – Facial Surgery.

Cierpliwy i wyrozumiały dentysta, który każdego pacjenta wita z uśmiechem na ustach.

Zabiegi wykonywane
przez Adama Balczyńskiego
  • usunięcie zębów mlecznych i stałych
  • usunięcie ósemek zatrzymanych
  • resekcja wierzchołka korzenia zęba
  • implantacja
  • augmentacja kości materiałem biozastępczym
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.