Anna Michniak
Lekarz dentysta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie periodontologii, którą realizuje w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie.

Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie periodontologii, uczestnicząc w licznych specjalistycznych kursach szkoleniowych i konferencjach naukowych. Interesuje ją podejście mikrochirurgiczne i interdyscyplinarne.

W Scandinavian Clinic opiekuje się Pacjentami wymagającymi specjalistycznej terapii periodontologicznej, prowadzi kompleksowe leczenie chorób przyzębia i wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Zabiegi wykonywane przez lek. dent. Annę Michniak:
 • scaling poddziąsłowy;
 • diagnostyka zmian na błonie śluzowej jamy ustnej;
 • plastyka wędzidełka wargi górnej i dolnej;
 • sterowana regeneracja tkanek;
 • chirurgia plastyczna;
 • stomatologia zachowawcza z endodoncją.
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]