Magdalena Wróblewska
Lekarz dentysta
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej i protetyki. Dentysta od trudnych przypadków rekonstrukcyjnych. Pacjenci uwielbiają ją za pozytywne nastawienie, opiekuńczość i uśmiech.
Zabiegi wykonywane
przez Magdalenę Wróblewską
  • wypełnienie materiałem kompozytowym światłoutwardzalnym
  • leczenie kanałowe pierwotne/ wtórne
  • licówka ceramiczna – porcelanowa
  • korona porcelanowa na metalu nze stopniem pełnoceramicznym
  • korona na podbudowie cyrkonowej
  • proteza szkieletowa/ całkowita
Szukasz powodu do uśmiechu? Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.