Scandinavian Clinic wyróżniona w rankingu TOP 10 designerskie centra medyczne Magazynu Property Design
Z dumą informujemy, że Scandinavian Clinic zostało wyróżnione w rankingu: TOP 10 designerskie centra medyczne Magazyny Property Design.

Scandinavian Clinic - TOP 10 designerskie centra medyczne

Nowoczesne centra medyczne oferują Pacjentowi coś więcej niż zestaw zabiegów i zespół specjalistów. Coraz większą wagę przywiązuje się do roli otoczenia w opiece nad Pacjentem. I nie chodzi tutaj wyłącznie o standardy sanitarne czy nawet ergonomię wnętrz. Równie ważne stają się aspekty - takie jak kolor czy estetyka wnętrza. Z dumą informujemy, że Scandinavian Clinic zostało wyróżnione w rankingu: TOP 10 designerskie centra medyczne Magazynu Property Design.

Nasze Centrum znalazło się w gronie wyjątkowych miejsc, które nie tylko oferują wysokiej jakości usługi medyczne, ale także zapewniają unikalne i eleganckie otoczenie dla swoich Pacjentów. Dzięki starannie zaprojektowanej przestrzeni i nowoczesnej aranżacji, Scandinavian Clinic stawia na komfort i luksusowe doświadczenie. Każdy element wnętrza został dopracowany z dbałością o detale, aby stworzyć atmosferę, która sprzyja relaksowi i poczuciu bezpieczeństwa.

Piszą o nas: Skandynawska filozofia hygge oznaczająca poczucie komfortu, równowagi i bezpieczeństwa była inspiracją dla właścicieli kliniki stomatologicznej Scandinavian Clinic w Krakowie. Pacjenci są zapewniani o leczeniu bez bólu, zaangażowaniu specjalistów i komfortowej atmosferze. Skandynawskim standardom opieki zdrowotnej towarzyszy skandynawski design wnętrz. Dominują w nich biel i kolory drewna w jasnym wybarwieniu, przełamane czarnymi detalami.

Wyróżnienie w rankingu TOP 10 designerskich centrów medycznych to potwierdzenie wysokiego standardu usług Scandinavian Clinic oraz innowacyjnego podejścia do projektowania przestrzeni medycznej. Scandinavian Clinic kontynuuje swoją misję zapewniania najlepszych doświadczeń dla pacjentów, łącząc funkcjonalność z estetyką w unikatowy sposób.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do Gabinetu przy placu Szczepańskim 3 w Krakowie!

Polecamy

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]