Scandinavian Clinic laureatem rankingu Best Places portalu Local Life
Miło jest nam poinformować, że Scandinavian Clinic została wyróżniona w plebiscycie Local Life Krakow's Best Places 2019 w kategorii Best Service.

Plebiscyt Best Places, organizowany przez portal turystyczny Local Life, ma na celu wyróżnienie firm i instytucji, które wyróżniają się dbałością o najwyższą jakość świadczonych usług. Szczególnego charakteru nadaje fakt, że tytuł przyznawany jest przez samych użytkowników, czyli w naszym przypadku osób które miały bezpośredni kontakt z Gabinetem i wystawiły nam pozytywną opinię. Tym bardziej cieszy fakt, że Scandinavian Clinic to jedyny nagrodzony gabinet stomatologiczny w Krakowie.

Bardzo dziękujemy za powierzone nam zaufanie. To dla nas wielka motywacja i znak, że to co robimy robimy dobrze. Zadowolenie Pacjentów, które wyłania się nie tylko z komentarzy, ale również z prywatnych rozmów w Gabinecie, jest dla nas największą nagrodą!

 

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na plac Szczepański 3,

Zespół Scadinavian Clinic

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]