Ważna informacja! Scandinavian Clinic od 25 maja wznawia przyjmowanie Pacjentów
Z radością informujemy, że już od 25 maja (tj. najbliższy poniedziałek) wracamy do przyjmowania Pacjentów w Scandinavian Clinic. Zapraszamy Państwa po wcześniejszym umówieniu się w regularnych godzinach otwarcia kliniki. Od zeszłego tygodnia kontaktujemy się z naszymi Pacjentami, żeby ustalić terminy wizyt.

Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00-20.00.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów i Pracowników to dla nas priorytety. Informujemy, że w pełni stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia RP, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Aby maksymalnie zminimalizować ryzyko zakażenia, podjęliśmy szereg kroków oraz wprowadziliśmy wiele zabezpieczeń i maksymalnych środków ostrożności:

 • uruchomiliśmy telefoniczny i mailowy dyżur naszej Recepcji – jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: +48 12 421 89 48 oraz adresem e-mail: rejestracja@sc-dent.com.telefonu: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-20.00;
 • podczas rejestracji telefonicznej przeprowadzamy wstępny wywiad epidemiologiczny;
 • przed rozpoczęciem wizyty dokonujemy pomiaru temperatury ciała Pacjenta termometrem bezdotykowym oraz prosimy o wypełnienie wywiadu epidemiologicznego;
 • regularnie sterylizujemy wszystkie narzędzia używane podczas zabiegów oraz dezynfekujemy wszystkie powierzchnie i pomieszczenia dostępne dla Pacjentów i naszych Pracowników;
 • nasi Pracownicy wyposażeni są w środki ochrony osobistej: profesjonalne maseczki, fartuchy, rękawice, przyłbice i gogle;
 • nasi Pacjenci mogą liczyć na otrzymanie przed wizytą jednorazowych środków ochrony osobistej;
 • nasza Recepcja i strefa oczekiwania na wizytę zostały przeorganizowane na czas epidemii - prosimy o przestrzeganie zaznaczonych stref;
 • przygotowaliśmy specjalistyczne środki do dezynfekcji dla Pacjentów wchodzących;
 • w miarę możliwości prosimy o płatności bezgotówkowe;
 • prosimy o przybywanie na wizyty bez osób towarzyszących, a w przypadku dzieci lub osób niepełnosprawnych – z jednym opiekunem.

Uwaga! Informujemy, że obecnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za środki ochrony osobistej i wszelkie zabezpieczenia.

Uprzejmie prosimy o współpracę i postępowanie zgodnie z prośbami naszego Personelu w trakcie pobytu w naszym centrum. Dziękujemy za wyrozumiałość w tych nowych dla wszystkich okolicznościach.

W celu umówienia wizyty, zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego z naszą Recepcją: 12 421 89 48.

 

Do zobaczenia w Gabinecie,
Zespół Scandinavian Clinic

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]