Zakładanie stałego aparatu na zęby (film)
Tromba Pacjentem Scandinavian Clinic
Scandinavian Clinic objęło leczeniem i opieką stomatologiczną Trombę, czyli Mateusza Trąbkę, popularnego youtubera, członka Ekipy Karola Wiśniewskiego (@Friz) Weroniki Sowy (@wersow)! Nasz Pacjent poddał się zabiegowi założenia stałego aparatu ortodontycznego na zęby.

Leczenie ortodontyczne ma na celu przywrócenie prawidłowych warunków zgryzowych w jamie ustnej Pacjenta. Celem leczenia jest również poprawienie estetyki twarzy i uśmiechu. Konsultacje i zabiegi z zakresu ortodoncji wykonuje dr n. med. Monika Parchańska-Kowalik, specjalista ortodoncji.

Chcecie wiedzieć, jak naprawdę wygląda zabieg zakładania stałego aparatu na zęby? Czy zabieg jest bolesny? I co można zjeść tuż po zabiegu? Zapraszamy do obejrzenia filmu z zabiegu, któremu poddał się Mateusz Trąbka, czyli popularny Tromba!

Śledźcie nasz Instagram oraz Instagram i YouTube Tromby, żeby dowiedzieć się, jak będą wyglądały jego kolejne wizyty w Scandinavian Clinic!

Aby umówić się na wizytę zadzwoń: +48 12 421 89 48 lub

Kliknij i zapisz się na wizytę! >>>

Chcesz więcej? Zapisz się do naszego newslettera! Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych ofert, promocji oraz profesjonalnych porad!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz bezpłatnych przeglądach za pośrednictwem adresu e-mail. Informacje będą wysyłane w formie newslettera zawierającego wyłącznie wartościową treść. Korzyści uzyskiwane przez Pacjenta to m.in. bezpośredni dostęp do treści zamieszczonych na blogu kliniki, wcześniejsze informowanie o terminie umówionych wizyt, możliwość skorzystania z promocji dla stałych Pacjentów, informowanie o organizowanych akcjach promocyjnych.
Potwierdzam, że mam wiedzę o tym, że administratorem danych osobowych jest Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i że administrator przetwarza dane w celach wskazanych powyżej jedynie na podstawie zgody. Podana zgoda ma charakter dobrowolny,a ja mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zapoznałem się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych znajdującą się w Polityce prywatności.
Polecane

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Skontaktuj się z nami


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Scandinavian Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi 'umów wizytę'.

   [recaptcha]